Hmatová dráha Cesta po kládách KP 5002

Motorická balanční dráha Cesta má čtyři různé šířky a výšky, které se dají skládat do sebe.

Kód zboží:1K24C-KP5002
Kategorie: Home
http://www.klimesovahracky.cz/44202-thickbox/hmatova-draha-cesta-po-kladach-kp-5002.jpg

Obrázků v galerii: 4

Více informací: Hmatová dráha Cesta po kládách KP 5002

Děti různých věkových skupin a různých schopností mohou hrát hry na procvičování rovnováhy díky čtyřem různým šířkám a výškám balanční sestavy Cesta po kládách. Jednotlivé díly jsou variabilní a dají se skládat nebo zasouvat do sebe čímž můžeme vytvářet dráhy různých délek a tvarů podle aktuální potřeby. Pro přelézání nebo překračování je možné položit díl napříč a vytvořit tak překážku.

Díky speciálnímu designu dílu Elephant Path - Sloní stezka (2 kusy v každé sadě) můžeme vytvářet vrstvené schůdky a různé zákruty a zatáčky. Čtvero různých zvířecích stop (slon, kočka, kachna, žába) má simulovat zvířata, která se procházející kolem cesty, což do hry vnáší další zábavný prvek. Díky možnosti skládání jednotlivých komponentů do sebe je produkt velmi snadno skladovatelný.

Hodnota hry

  • Chůze po dráze s různou šířkou, výškou, zakřivenými a vypouklými povrchy umožňuje dětem procítit těžiště a naučit se udržet rovnováhu.
  • Čtyři různé výšky dráhy pomáhají dětem zvyšovat sílu jednotlivých končetin a zlepšovat stabilitu.
  • Čtyři různé šířky dráhy jsou pro děti výzvou a poskytují jim možnost nácviku chůze na úzkých a hrbolatých cestách.
  • Schopnost dětí odhadovat vzdálenost a rozvoj pohyblivosti těla při přelézání nebo překračování dráhy se dá procvičovat ještě efektivněji, když se dráhy nastaví křížem.
  • Čtvero stop zvířat na vypouklých plochách dětem poskytuje prostor pro různé smyslové vjemy a stimulaci chodidel a očí.

Věk:  1 +

Váha:  7,8 kg

Maximální zatížení:  60 kg

Materiál:  PE + TPR

Země původu:  Tchaj-wan

Balení obsahuje:  2x Sloní cesta hnědá 66,4 x 36,7 x 17,2 cm (d x š x v)1x Kočičí cesta zelená 112,9 x 26,3 x 12,7 cm (d x š x v), 1Kachní cesta oranžová 105,1 x 16,1 x 7,9 cm (d x š x v)1x Cesta žáby žlutá 97,6 x 6,6 x 4,2 cm (d x š x v)


Tagy