Magna Tiles - Magnetická stavebnice Glow 16 dílů

Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy.  Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Dílky v této sadě ožívají ve tmě. Když dokončíte stavění, zhasněte světla a odhalte jejich záři! S přiloženým LED světlem mohou děti nabíjet kousky, aby aktivovaly záři, nebo je nechat na přímém slunci. Čím déle jsou dlaždice vystaveny světlu, tím déle a jasněji budou ve tmě svítit!

Kód zboží:M23T-18816
Kategorie: Home
870 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/46083-thickbox/magna-tiles-magneticka-stavebnice-glow-16-dilu.jpg

Obrázků v galerii: 5

Více informací: Magna Tiles - Magnetická stavebnice Glow 16 dílů

Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následujících výhod:

Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti. Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.

Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už si děti hrají uvnitř nebo venku.

Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí. 

Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami Magna-Tiles®, takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.


Tagy