BEE-BOT STARTOVACÍ SADA

 

Tato vzdělávací pomůcka má mnohostranné využití, stačí k ní mít jen hladkou podložku se sítí čtverců o rozměrech 15 × 15 cm a můžete začít programovat. Včelka se pohybuje po jednotlivých krocích ve čtyřech směrech (dopředu, dozadu, doleva a doprava), otáčí se o 90° a lze ji naprogramovat až na 40 kroků.

Kód zboží:1M24C94TT-BEE-START
Kategorie: Interaktivní Výuka
6 690 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/42714-thickbox/bee-bot-startovaci-sada.jpg

Obrázků v galerii: 2

Více informací: BEE-BOT STARTOVACÍ SADA

Ovládání je opravdu jednoduché. Podložku si můžete dokoupit buď transparentní (univerzální), do které můžete vkládat vlastní obrázky, nebo využít některou z tematicky již zpracovaných, vhodných například pro trénování orientace v labyrintu, jednoduchých počtů, vyhledávání charakteristických znaků, poznávání barev, atd. Bee-Bot zkrátka nabízí nepřeberné množství možností, ze kterých si určitě vyberete. Starovací sada obsahuje vše co potřebujete pro plnohodnotné použití Bee-Bot včelky.

Bee-Bot je programovatelný robot s jednoduchým ovládáním, který je skvělým pomocníkem při výuce základů programování pro děti od 3 let. Bee-Bot je ideální didaktická hračka pro rozvoj logického myšlení, prostorové představivosti, plánování a základních matematických dovedností. S jeho pomocí děti pochopí algoritmy a mohou si vymyslet a vyzkoušet jednoduché programy. 

Set obsahuje:

  • 1x Bee-Bot včelka
  • 4x Podložka - Ostrov pokladů, Ulice a dvě průhledné podložky
  • 1x Set 49 sekvenčních karet
  • 1x Set 10 nasazovacích krytů


Tagy