Malé odrážedlo

Zakoupené koloběžky málokdy přežijí dva roky provozu. Někdy zkrátka cena není vše. Proto jsme vymysleli naše extrémně odolné koloběžky s opravdu nadstandardní zárukou. Dalo by se říct, "dětemvzdorné" :)

Kód zboží:Oli40410
Kategorie: Koloběžky, tříkolky,odrážedla
4 699 Kč vč. DPH
700 Kč (15 %)
3 999 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/34809-thickbox/male-odrazedlo.jpg

Více informací: Malé odrážedlo

Velmi vysoká kvalita provedení, inovativní a nezničitelné pryžové pneumatiky 50 mm, kola s ložisky, protikorozní úprava a další. 
Délka 70 cm, šířka 16 cm, výška 53 cm, výška sededla 34 cm, váha 6 kg. 
Díky tomu si můžeme dovolit poskytnout 10 letou kompletní záruku!
Co znamená extrémně odolné v detailu? 


Plasty odolné UV záření - po pár letech plasty neztratí svou barvu a nestanou se křehké. To znamená, že nehrozí lámání a zničení


Kovy ošetřené proti korozi - všichni to známe z dnešních aut, kdy koroze již prakticky vymizela. A stejnou povrchovou úpravu používají i naše "stroje" pro nejmenší.


Dvojité ložiska v kole - z každé strany v každém kole máme kuličkové ložisko, zaručující bezproblémový provoz po dlouhé roky. Nehrozí tedy zadření, případné vyviklání kola. 


Hliníkové prvky - v případě nášlapů a jiných zatěžovaných komponentů používáme velmi drahý, ale zároveň odolný hliník místo plastů.


Zatížení - užitečné zatížení činí vždy min. 100 kg. Odrážedla, šlapadla, koloběžky můžete s klidem používat také, pokud se na ně vlezete :)


Pneumatika - jako jediný výrobce máme plnou pryžovou pneumatiku se šířkou až 50 mm. To zaručuje dlouhou životnost i při extrémním namáhání.


Testování - všechny výrobky Olifu Bikez prochází velmi přísnými testy, jako např. opakované pády z výšky až 10 metrů a mnoho dalších


Náhradní díly - máme plný sortiment náhradních dílů. Vždy tak po letech vyměníte max. pneumatiky. V konečném důsledku ušetříte nemalé peníze.


Detaily - vždy je myšleno na detaily. Např. plná řídítka - u levných konkurenčních produktů se časem objeví díry a dítě může strčit prst do řídítka a vzniká zbytečné zranění. Dalším detailem je pojistka přetočení řídítek atd.

Zákaznící, kteří koupili toto zboží, nakoupili také: