Princess box

Velký tematický box v pastelových barvách pro malé princezny. Dílky v pastelových barvách se skvěle hodí k pestrobarevným sadám stavebnice Magformers. Obsahuje svítící, otočnou LED lucernu.

Kód zboží:1M23aF560409
Kategorie: Magformers
2 890 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/45589-thickbox/princess-box.jpg

Obrázků v galerii: 10

Více informací: Princess box

Princess box je kreativní stavebnice určená pro malé princezny. Tento box obsahuje pastelové dílky, které vytvářejí svět jemných barev a dovolují dětem vytvořit si vlastní pohádkové scény.S touto stavebnicí mohou děvčata vytvářet různé objekty, jako jsou krásné zámky, květiny a kouzelné šperky.

Magformers Princess je nejen zábavnou aktivitou, ale také podporuje rozvoj kreativity, motorických dovedností a prostorového myšlení u dětí. Díky pastelovým barvám a princeznovské tematice je tato stavebnice ideální pro malé nadšené holčičky.

Obsahuje LED lucernu, která se otáčí ve čtverci kolem své osy 360 stupňů. Obsahuje plochou baterii CR2032, která je vyměnitelná. MAGFORMERS otočná LED lucerna má několik LED režimů. Barva nebo režim LED se změní pokaždé, když stisknete tlačítko.
Obsah balení: (62 dílků)
Trojúhelník 16x, Vysoký trojúhelník 6x, Čtverec 13x, Obdélníček 4x, Kosočtverec 6x, Šestiúhelník 2x, Minivýseč 4x, Oblouček 2x, Figurka Princezna 1x, Lux pyramidy 1x, Lux/pyramidy trojboké 2x, Lux pyramidy trojboké Color 4x, Otočná LED lucerna 1x (obsahuje 1 kus vyměnitelné ploché baterie CR2032)

Rozměr balení: 31 x 20 x 13,5 cm

Věk: 3+
Tagy