DŘEVĚNÝ SENDVIČOVÝ PULT

S touto dřevěnou sendvičovou sadou můžeš vyrobit spoustu sendvičů na objednávku nebo dle vlastní fantazie. Robustní dřevěný pult na lahůdky obsahuje hrací kráječ na maso a sýr pro dřevěné hrací jídlo a plstěnou sendvičovou rolku a polevy pro vytvoření sendvičů na přání zákazníka. K dispozici je dřevěná lahev na dresink, občerstvení na hraní a hrnek s vložkou na pití pro doplnění jídla, za které zákazníci zaplatí přiloženými hracími penězi!

Kód zboží:L24W-MDU41650
Kategorie: MELISSA & DOUG
1 598 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/44993-thickbox/dreveny-sendvicovy-pult.jpg

Obrázků v galerii: 6

Více informací: DŘEVĚNÝ SENDVIČOVÝ PULT

Ilustrovaný průvodce pomáhá s přípravou sendviče a ukazuje dětem, jak používat kráječ. Všech 52 kusů je uloženo v sendvičovém pultu pro snadné čištění. Je to lahodně zábavný způsob, jak podpořit počítání, třídění a jemnou motoriku, stejně jako nápaditou hru a vyprávění příběhů.

Podrobnosti: S tímto 52dílným sendvičovým pultem vytvářejte nahromaděné, delikátní čerstvé sendviče na hraní jídlo zahrnuje dřevěné plátky masa a sýra, plstěné polevy a sendvičové rolky, dřevěnou lahvičku na dresink, brambůrky, sušenku a šálek na pití a hrací peníze. Pult obsahuje kráječ na dřevěné kousky masa a sýra, cedulku s menu na jedné straně a návod na přípravu sendviče na straně druhé.

Obsahuje: 56 dílný dřevený set s příslušenstvím -  sendvičový pult s kráječem masa a sýra, oboustranný nápis na menu, 6 dřevěných  plátků masa, 14 plstěných polev, 2dílná sendvičová roláda, automat na nápoje, pohárek, podnos, dřevěná sušenka, dřevěný olej a octová láhev, dřevěný nůž, kleště, obaly, peníze a kupón.

Rozměr: 33,5 x 19,5 x 21,2 cm

Věk: 3+


Tagy