RUBBABU Malé dopravní prostředky B - displej 8

RUBBABU Little Vehicles Assort B je displej s 8 sametově hebkými autíčky s gumovými koly pro děti od 18 měsíců. Autíčka pomáhají rozvíjet hrubou motoriku a koordinaci oko-ruka, zatímco děti mačkají měkkou příjemnou strukturu a užívají si zábavnou jízdu.
Smyslové hračky RUBBABU jsou vyrobené z čistě přírodní kaučukové pěny, která je antimikrobiální, hypoalergenní a odolná proti plísním.

Kód zboží:T22YP-RB20319
Kategorie: ToyPex
1 550 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/42837-thickbox/rubbabu-male-dopravni-prostredky-b-displej-8.jpg

Obrázků v galerii: 2

Více informací: RUBBABU Malé dopravní prostředky B - displej 8

Jak smyslové hračky RUBBABU podporují rozvoj dítěte? Pestře barevné míčky povzbudí děti ve zkoumání, mačkání, stlačení, dotýkání pro správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Senzorická hra podporuje kognitivní vývoj - pomáhá rozvíjet nervová spojení v mozku, která zlepšují schopnost dítěte provádět složitější výukové aktivity. Se smyslovými míčky děti objevují různé styly učení a myšlení. Hra zapojující smysly je důležitá pro děti se speciálními potřebami, které ji využívají jako svůj druhý jazyk. Děti rozvíjejí schopnost řešení problémů a kreativního myšlení. Hraní se smyslovými míčky je klidná aktivita vhodná pro rozrušené děti, které trénují pozornost. Senzorická hra je zábavná, zajímavá a pomůže dětem budovat vztahy a nová přátelství.

  • Prodejní displej obsahující 8 kusů různých druhů autíček.
  • Rozměr autíčka: 12 cm
  • Rozměry balení: 38,5 x 21 x 10 cm
  • Upozornění: Nejedná se o kousací hračku.
  • Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Ocenění pro RUBBABU! Smyslové hračky získaly mnoho mezinárodních ocenění nejen pro radost, kterou přináší dětem, ale i jako užitečné pomůcky, které rozvíjejí děti v mnoha směrech.

RUBBABU to jsou senzorické hračky se sametovým povrchem. Jemné, bezpečné a zábavné hračky rozmanitých tvarů slouží jako úžasná vývojová pomůcka pro děti každého věku, včetně dětí se speciálními potřebami (autismus, poruchy smyslového vnímání atd.) a pro děti s potřebou zvláštní vizuální a smyslové stimulace.