SOFT BLOCK Small magnetická šroubovací stavebnice 99 dílů

Konstrukční stavebnice SOFT BLOCK obsahuje barevné magnetické díly velkých rozměrů, pomocí kterých mohou děti postavit panáčky, zvířátka, domečky. Jednotlivé díly sešroubují a následně prostřednictvím bezpečně ukrytých magnetů jednoduše staví dle vlastní fantazie. Díly jsou vyrobeny z EVA pěny s hebkým matným povrchem příjemným na dotyk.

Kód zboží:T24YP-MH597631
Kategorie: ToyPex
3 999 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/47826-thickbox/soft-block-small-magneticka-sroubovaci-stavebnice-99-dilu.jpg

Obrázků v galerii: 9

Více informací: SOFT BLOCK Small magnetická šroubovací stavebnice 99 dílů

Magnetická šroubovací stavebnice SOFT BLOCK Small nabízí řadu výhod, které podporují rozvoj dětí v mnoha oblastech. Hlavními přínosy jsou:
1. Rozvoj jemné motoriky - šroubování a manipulace s magnetickými díly podporuje rozvoj jemné motoriky a koordinaci oko-ruka. Děti se učí přesně uchopovat a umísťovat objekty, což je základní dovednost pro mnoho dalších aktivit.
2. Kreativita a představivost - díky magnetům mohou děti snadno experimentovat, přestavovat a vymýšlet nové kombinace, což podporuje jejich kreativní myšlení.
3. Logické myšlení, řešení problémů - při stavbě se děti setkávají s výzvami, které je nutí přemýšlet a plánovat. Řeší stabilitu konstrukce a funkčnost, čímž rozvíjejí schopnost logického uvažování a řešení problémů.
4. Trpělivost, soustředění - skládání stavebnice vyžaduje trpělivost a schopnost soustředit se na daný úkol. Děti se učí vytrvalosti a dokončování úkolů, což jsou důležité dovednosti pro jejich budoucí vzdělávací a pracovní úspěchy.
5. Sociální dovednosti, spolupráce - děti mohou během hry spolupracovat, sdílet nápady, pracovat na společných projektech. Rozvíjejí při tom sociální dovednosti jako je komunikace, týmová práce a respektování názorů druhých.
Stavebnice obsahuje 99 velkých barevných dílů, návod.
Velikost jednoho dílu (dle druhu): 5 - 12 cm.
Materiál: plast, magnet, EVA pěna.
Věk: 3+


Tagy