Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - POSLEDNÍ KUS

POSLEDNÍ KUS DO VYPRODÁNÍ!

Připadá vám, že sehnat zábavnou hračku, která by děti i něco naučila, je nadlidský úkol? A proč je to tak složité, když právě při hře se děti učí nejsnáze? Tvůrci hraček Shifu na tyto otázky odpovídají úžasným interaktivním glóbusem Orboot, který dětem nápaditě a srozumitelně představuje celý svět.

Kód zboží:VY-PS-SHIFU-014
Kategorie: VÝPRODEJ
1 299 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/43467-thickbox/shifu-orboot-interaktivni-ar-globus-pro-deti-posledni-kus.jpg

Obrázků v galerii: 4

Více informací: Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - POSLEDNÍ KUS

Zajímavosti z přírody, kultury nebo techniky dětem ukáže díky technologii rozšířené reality na obrazovce tabletu nebo smartphonu ve 4D zpracování. Děti poklepem na trojrozměrné objekty zjišťují další podrobnosti podle toho, co je nejvíc zajímá. Každý krok navíc doprovází mluvené slovo.

Orboot je vybavený i cestovatelskými rekvizitami – pasem, razítkem a blokem s nálepkami, aby byly objevitelské cesty po světě ještě autentičtější. V pase si děti označí návštěvu každé země, kterou na glóbusu virtuálně procestují.

Namiřte smartphone nebo tablet na místo na glóbusu, které vás zajímá, a klepněte na něj prstem. Poklepem na trojrozměrné modely se aktivují informace poutavě zpracované pro jednotlivé věkové kategorie dětí v rozsahu přibližně 4 až 9 let.

Smart glóbus Orboot je zaměřený na vzdělávání a skvěle se hodí i do školy nebo školky. Glóbus díky svému promyšlenému zpracování nezahltí děti přívalem informací, ale naopak je učí s poznatky aktivně pracovat.

Jak na to?

  • Stačí si stáhnout aplikaci Orboot na App Store, nebo Google Play (jazyk aplikace, informace a kvízy jen v angličtině!)
  • Přizpůsobte nastavení vašemu dítěti zadáním věku a jména
  • Naskenujte jakoukoli oblast světa na glóbusu (znak hvězdy v kruhu) v režimu "Explore"
  • Klepnutím na aktivovanou 3D část získáte další informace
  • Vyřešte zábavný kvíz o tom, co jste právě zjistili