Physio Roll Gymnic 70 x 115 cm

Míče Physioroll jsou ideální pro práci s lidmi, kteří mají problémy s rovnováhou a koordinací. Jsou vhodné pro cvičení s dětmi, pro starší osoby a zvláště pro cvičení osob s handicapem.

Barva: modrá

Kód zboží:KS47Cc
Kategorie: Zdravotní cvičení
1 118 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/20012-thickbox/physio-roll-gymnic-70-x-115-cm.jpg

Obrázků v galerii: 2

Více informací: Physio Roll Gymnic 70 x 115 cm

Míče Physioroll jsou ideální pro práci s lidmi, kteří mají problémy s rovnováhou a koordinací. Jsou vhodné pro cvičení s dětmi, pro starší osoby a zvláště pro cvičení osob s handicapem. Střed - "sedlo" je místo které nabízí stabilitu, pohodlí a důvěru. Takže klienti všech věkových kategorií a téměř všech diagnóz se mohou účastnit terapií na míči.

Tvar burského oříšku zajišťuje větší stabilitu. Charakteristický oválný tvar těchto míčů nabízí větší kontakt s podlahou. Umožňuje rovněž terapeutovi sedět na proti pacientovi a pomáhat mu se cviky. Tento míč elipsa je také někdy nazýván "piškot" nebo "brambora". Physio Roll je skvělou náhradou za pěnové válce a je rovněž výbornou hračkou pro děti v Mateřských školách.

Míče jsou vyrobeny v EU dle platných norem a  jsou k dispozici v pěti průměrech. Rehabilitační míče firmy Ledraplastic jsou velmi kvalitní a oblíbené. Physio Roll používají fyzioterapeuti na celém světě.