Makura

Makura

Všechny naše stavebnice značky MAKURA jsou určeny pro kluky i holky. Jedinečný a originální systém skládání všech sad BUKO a TROXI umožňuje stavět stavby všeho druhu. Při hře s našemi dřevěnými hračkami a stavebnicemi si dítě přirozeně rozvíjí fantazii, kreativitu a logické myšlení. Vše, co tyto sady stavebnic obsahují, je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva a ze zdravotně nezávadných materiálů, proto Vám budou hračky MAKURA sloužit i po několik generací.


Ručně vyráběné hračky z bukového dřeva
Ryze české výrobky pro kluky i holky
Zdravotně nezávadné a ekologické


NOVĚ!


Na všechny stavebnice, hry a hračky MAKURA nově dáváme doživotní záruku. Vše vyrábíme poctivě z tvrdého bukového dřeva té nejlepší kvality, kterou trh nabízí. Proto mají naše výrobky výrazně vyšší kvalitu a tím i podstatně delší životnost, oproti těm méně kvalitním, z měkkého dřeva a za „podezřele“ nízkou cenu. Díky použitým materiálům nejsou zátěží pro životní prostředí a při hře dokáží vytvořit příjemnější a kouzelnější atmosféru než ty z plastu.


Na životnost dřevěných výrobků  MAKURA má vliv i péče a způsob zacházení. Doživotní záruka se nevztahuje na známky běžného opotřebení a na vady způsobené nevhodným a špatným zacházením. Například ponecháním výrobku na dešti, politím, ušpiněním, mechanickým poškozením silou, změna barvy dřeva vyšisováním sluncem.


Slovem doživotní se rozumí do konce přirozené životnosti výrobku, ne do konce života majitele, nebo případných dědiců. Životnost našich výrobků se různí podle toho, jak je s nimi zacházeno. Při dobré péči může být hračka součástí rodiny i po několik generací.


Záruku je možné uplatnit i na jednotlivé části a komponenty stavebnic, her či hraček MAKURA. Není nutné zasílat celou sadu, stačí pouze poškozená část, nebo díl, který chcete reklamovat. Vyřízení trvá maximálně 30 dní od přijetí reklamace. Opravené nebo vyměněné zboží vám zašleme na naše náklady.

72 položek