Jumbo GIGA

Velká tematická sada zaměřená na konstruování aut s velkými koly. Auta budou stabilnější a lákavější ke hře v terénu.

Kód zboží:1M23aF560308
Kategorie: Magformers
8 990 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/45708-thickbox/jumbo-giga.jpg

Obrázků v galerii: 13

Více informací: Jumbo GIGA

Velké balení stavebnice Magformers, které vás zavede do světa magnetického konstruování. Obsahuje velké množství barevných magnetických dílků, se kterými můžete vytvářet různé stavby a vozidla. Vrcholným prvkem této sady jsou gigantická kola, která poskytují stabilní základnu pro vaše kreativní stavby. Tato sada je vhodná pro děti od 3 let a je skvělým způsobem, jak rozvíjet jejich motorické schopnosti a představivost. Užijte si hodiny zábavy a objevování s Magformers.

Box obsahuje dílky v nových tvarech: MINI šestiúhelník a MINI osmiúhelník. S těmito dílky v neonových barvách mohou děti tvořit stavby rozmanitějších tvarů. Dílky ""MINI"" mají poměr hrany klasického rovnostranného trojúhelníku a čtverce. Stávají se tak dalšími základními stavebními prvky stavebnic Magformers. Mini dílky jsou krásným doplněním základních barev rainbow."V tomto boxu naleznete několik figurek, které lze vyjmout ze sedačky.

Toto větší balení stavebnice v boxu je vhodné pro školy a školky, herny, mateřská centra nebo pro rodiny s více dětmi, které oceňují kouzlo kolektivního tvoření.
Obsah balení: (169 dílků)
Trojúhelník 24x, Vysoký trojúhelník 8x, SUPER trojúhelník 4x, Čtverec 28x, Čtverec s kruhovým otvorem 8x, Mřížka 6x, Čtverec s mřížkou 5x, Obdélník 2x, Obdélníček 4x, Trojitý obdélník 2x, Kosočtverec 8x, Lichoběžník 6x, Pětiúhelník 12x, Šestiúhelník 4x, Výseč 8x, Oblouk 4x, MINI šestiúhelník 8x, MINI osmiúhelník 6x, Žlutá figurka 1x, Modrá figurka 1x, Helma pro figurku 1x, Čtverec se sedačkou 2x, Jednokolečko 4x, Transform kolečko 1x, GIGA kolečka 2x, Lux pyramidy Color 4x, Lux/pyramidy trojboké 2x, Lux pyramidy trojboké Color 4x

Rozměry balení: 42 x 28 x 17 cm

Věk: 3+Tagy