Magna Tiles - Magnetická stavebnice Xtras Roads 12 dílů

Vytvářej vlastní cesty a závodní tratě! Úžasná sada cest k magnetickým stavebnicím.Více cest rovná se více dobrodružství, více fantazie a více zábavy! Děti mohou spojit své MAGNA-TILES světy s těmito oblíbenými, víceúčelovými dílky cesty. Obsahuje čtvercové a zakřivené části pro různé možnosti stavění a závodní zábavu!

Kód zboží:M23T-23812
Kategorie: Magna Tiles
899 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/46057-thickbox/magna-tiles-magneticka-stavebnice-xtras-roads-12-dilu.jpg

Obrázků v galerii: 5

Více informací: Magna Tiles - Magnetická stavebnice Xtras Roads 12 dílů

Nejsou potřeba žádné baterie, doba nabíjení ani nabíječky! Nové dílky silnic umožňují mladým stavitelům zapojit se do smysluplnější hry.

Obsah balení: 12 magnetických dílků včetně 8 křivek cesty (45 stupňů) a 4 čtverců cesty.

Co ji činí jedinečným: Obsahuje fanoušky oblíbené magnetické dílky silnice, nejjednodušší způsob, jak mohou děti stavět dálnice, závodní dráhy a další.

Vývoj: Povzbuzuje děti, aby se učily hrou, zkoumáním příčiny a následku a jiných logických principů, přičemž podporuje rozvoj koordinace ruka-oko a jemné motoriky.

Skvělý dárek: Je to skvělý dárek pro děti ve věku 3+, které milují auta.

Více k prozkoumání: Prohlédněte si další soupravy v nové kolekci MAGNA-TILES® In Motion, včetně 40-dílných souprav Downhill Duo a 6-dílných souprav Dashers.

Vždy kompatibilní: Všechny díly jsou kompatibilní se všemi ostatními sadami MAGNA-TILES a doplňují je.

Bezpečnost zaručena: Všechny díly MAGNA-TILES jsou vyrobeny tak, aby vydržely nesčetné hodiny hraní. Naše charakteristická mřížka zabraňuje praskání, zatímco upevňovací nýty udržují magnety v bezpečí.

Špičková kvalita: Kusy MAGNA-TILES jsou vyrobeny z potravinářského, netoxického plastu MABS, který neobsahuje BPA, ftaláty a latex. Naše magnety jsou vybírány s ohledem na děti, které jim umožňují snadno rozebírat dlaždice pro bezpečnou stavbu bez frustrace.

Vyrobeno s účelem: Sady MAGNA-TILES milují stavbaři ve věku 3 až 99 let a jsou navrženy tak, aby si je mohly užívat děti bez pokynů nebo pomoci dospělých. Jsme zastánci smysluplné hry, to znamená: zábavné, poutavé, založené na zkušenostech, vedené dětmi a rozvojové.


Tagy