Magna Tiles - Magnetická stavebnice 32 dílů

Úžasná 32 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles® Clear Colors! Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti si mohou hrát samy nebo s kamarády či rodiči. Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby.

Kód zboží:M23T-02132
Kategorie: Magna Tiles
1 550 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/46072-thickbox/magna-tiles-magneticka-stavebnice-32-dilu.jpg

Obrázků v galerii: 7

Více informací: Magna Tiles - Magnetická stavebnice 32 dílů

Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následujících výhod:

Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti.Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.

Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už si děti hrají uvnitř nebo venku.

Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí. Sada obsahuje směs čtverců a trojúhelníků, aby si děti mohly vytvořit cokoli, o čem sní.

Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami Magna-Tiles®, takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.


Tagy