BARISTA - DŘEVĚNÁ KAVÁRNA

Zpříjemněte si hraní s touto dřevěnou kavárnou s kompletními službami od Melissa & Doug, která umožňuje dětem stát se baristou nebo zákazníkem! Kávovar s překlápěcím filtrem a „napařovačem“ a dávkovač nápojů s napěňovačem používejte k přípravě předstíraných espress, šlehačkou přelité latté, čaje a studených nápojů. 

Kód zboží:L24W-MDU30602
Kategorie: MELISSA & DOUG
3 499 Kč vč. DPH

http://www.klimesovahracky.cz/47037-thickbox/barista-drevena-kavarna.jpg

Obrázků v galerii: 5

Více informací: BARISTA - DŘEVĚNÁ KAVÁRNA

Zákazníci si mohou vybrat z položek uvedených na magnetickém jídelním lístku, včetně dřevěných oboustranných dortových bonbonů, sušenek a granola tyčinek. Poté zasuňte kreditní kartu do čtečky karet a podepište magnetický blok, abyste zaplatili za nákupy! Tato 35dílná sada jídla na hraní nabízí dětem 3 až 7 let nespočet příležitostí k rozvoji raných dovedností učení a k tvoření, představování a hraní rolí.

Staňte se baristou nebo zákazníkem s tímto robustním dřevěným pultem do kavárny s vestavěným kávovarem na espresso, dávkovačem nápojů a napěňovačem, otočným platebním terminálem a dřevěnými hracími kousky jídla a příslušenstvím.Dřevěné jídlo na hraní obsahuje 4 oboustranné vložky na nápoje, 2 čajové sáčky, balíček cukru, krabičku na džus, oboustranné sušenky, oboustrannou granola tyčinku, 2 oboustranné koláčky.Přidejte k předstíranému hernímu zážitku s odolným šálkem a hrnkem, šlehačkovou polevou, krabicí od mléka, kleštěmi na led, 2 kostkami ledu, dřevěnou lžící, dřevěnými magnety, opakovaně použitelným oboustranným menu, kreditní kartou a opakovaně použitelnou věrnostní kartou.
Podporuje rozvoj jemné motoriky, počítání a třídění, rozpoznávání barev a vyprávění příběhů.Je to skvělý dárek pro děti od 3 do 7 let pro praktické hraní bez obrazovky.

Rozměry: 61 x 23 x 25,5 cm

Věk:3+


Tagy